WZNOWIENIE PROFESJONALNEGO CZŁONKOSTWA NA  ROK 2017

Posiadasz również Centrum Nurkowe? Kliknij tutaj, aby odnowić członkostwo Twojego Centrum Nurkowego.

W imieniu wszystkich w SDI, TDI i ERDI chcielibyśmy podziękować za doskonały rok 2016. W ciągu ostatnich dwóch dekad nasi członkowie pomogli poprowadzić nas przez różne inowacje, które przekształciły przemysł nurkowania. Z Waszą pomocą wprowadziliśmy kilka zmian potrzebnych do przekształcenia naszej branży, tak aby mogła konkurować z innymi sportami.

Ustaliliśmy liczne cele i zadania na 2017 rok, które pomogą wspierać Twoją firmę. Oto tylko kilka z nich:

 • Cyfrowa c-karta dla Twoich kursantów, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to usługa, która jest BEZPŁATNA. Dlaczego miałoby być inaczej? Przecież ,wniosłeś już opłatę rejestracyjną.
 • W ciągu ostatnich 18 miesięcy zwróciliśmy uwagę na globalną markę, zwiększając tłumaczenia w 15 językach oraz otwierając nowe Biura Regionalne w Ameryce Łacińskiej, aby lepiej służyć naszym członkom.
 • Łatwa w obsłudze, mobilna strona internetowa, która umożliwia łatwe wykonywanie czynności, jest intuicyjna i sensowna. Nasza nowa tablica-dashboard umożliwia dostęp do wszystkiego z Twojego urządzenia – nie czekaj, aż dojdziesz do biura, aby uruchomić komputer -kto tak jeszcze robi?
 • Otworzyliśmy kolejne linie komunikacji. Podczas gdy trudno jest uzyskać odpowiedzi na pytania od innych firm, a jeszcze mniej od kogoś przez telefon, dodaliśmy funkcję rozmowy na żywo, dzięki której zapewniliśmy jeszcze jedną bezpośrednią linię komunikacji z nami. Nie martw się, wciąż odpowiadamy na telefony, ale chcieliśmy mieć pewność, że masz jeszcze jedną drogę do naszych specjalistów z branży, gdy potrzebujesz odpowiedzi TERAZ.
 • Co najważniejsze, nadal ciężko pracujemy , abyś miał jak najlepsze doświadczenia i obsługę podczas organizacji szkolenia. Zasługujesz na współpracę z agencją, która działa w Twoim, jak najlepszym interesie i traktuje Cię jak klienta, który przynosi firmie wartość. Pracujemy dla Ciebie.

To tylko garstka ekscytujących projektów, które mieliśmy zaszczyt przedstawić w 2016 roku. Podczas gdy inni nadal podnoszą ceny lub oferują programy o niewielkiej wartości, my staramy się rozwijać i oferować kursy, które można zastosować w elastycznym programie nauczania przynoszącym korzyści.

Zobowiązujemy się w nadchodzącym roku kontynuować nasze zaangażowanie w doskonaleniu obsługi klienta, zapewniając jednocześnie produkty i usługi, które są zarówno aktualne, jak i przełomowe.

Z przyjemnością czekamy na współpracę z Tobą w 2017 roku. To będzie ekscytujący rok i zachęcamy do dalszego informowania nas, co możemy zrobić, aby pomóc Państwu w sprawach biznesowych i edukacyjnych.

Proszę o poświęcenie czasu na odnowienie umowy członkostwa, tak aby czerpać korzyści z bycia aktywnym członkiem, w najbardziej zaufanej i przyjaznej agencji nurkowej na rynku. Jeśli już to zrobiłeś, nie musisz podejmować dalszych działań, a my to doceniamy.

Sincerely,
BC signature

Brian Carney

JAK ODNOWIĆ CZŁONKOSTWO NA ROK 2017

Ważne!! Centra Nurkowe, również muszą odnowić swoje członkostwo.
Proszę zauważyć: Profesjonalni członkowie, którzy znajdują się poza obszarem Stanów Zjednoczonych, proszeni są o kontakt z Biurem Regionalnym, aby odnowić członkostwo.

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz www.tdisdi.com.
 2. Zaloguj się na swój profil i wybierz właściwy poziom członkostwa z “Wybierz poziom logowania” z rozwiniętego paska menu.
 3. Wybierz przycisk “NARZĘDZIA”
 4. Wybierz “WZNÓW CZŁONKOSTWO” z listy narzędzi członków.
 5. Postępuj zgodnie z każdym krokiem:
  1. Przeczytaj i zaakceptuj umowę dotyczącą członkostwa.
  2. Zweryfikuj informacje dotyczące wznowienia oraz informacje profilowe.
  3. Wybierz wznowienie specjalne (opcjonalne).
  4. Zweryfikuj informacje rozliczeniowe i kliknij “ZATWIERDŹ”.

Opcja odnowienia członkostwa w formie papierowej: jeśli chcesz złożyć wniosek o aplikację w formie papierowej, zadzwoń do nas pod numer 888.778.9073 lub napisz do WorldHQ@tdisdi.com.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*